Látványtervező, építészmérnök

loading
Állásajánlat

Gyártás előkészítő, látványtervező kiemelt bérezéssel!

  • Önéletrajz feltöltése (doc, pdf)

Küldés

Az iSauna Design Kft. dunaszegi székhelyére csapatbővítés miatt keres építészmérnök munkatársat!

Munkavégzés helye: Dunaszeg

Munkaidő: Teljes munkaidő

Szeretsz csapatban dolgozni? Szereted a kihívásokat? Mi lehetőséget biztosítunk!

Az iSauna Design Kft. bővítené nemzetközi tervezői és értékesítési csapatát! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  •  építészeti-belsőépítészeti tervezés
  •  minőségi 3D látványtervek készítése
  •  gyártást elősegítő műszaki tervek készítése(nem kiviteli terv)
  •  tervekhez kapcsolódó prezentációk, árajánlatok összeállítása
  •  helyszíni felmérések, ügyfelekkel való egyeztetés

Elvárások:

  •  Grafikai szintű tapasztalatok
  •  Látványtervezésben szerzett tapasztalat
  •  Referenciák
  •  ArchiCad, /3D max /Lumion, Photoshop közép/magas szintű ismerete
  •  MS-Office ismeretek
  •  kreativitás, megbízhatóság
  •  terhelhetőség, önálló munkavégzés, csapatszellem
  •  B kategóriás jogosítvány

Előny:

  •  tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  •  saját autó

Amit kínálunk:

  •  családias légkör, 20 éves cég
  •  dinamikus, fiatalos csapat
  •  biztos nemzetközi háttérrel rendelkező cég
  • • szakmai és anyagi fejlődés, változatos munkavégzés, az egyedi termékeknek köszönhetően
  • • kiemelkedő fizetés + jutalék
  •  azonnali munkakezdés

Önéletrajzod bérigényed megjelölésével a info@szaunagyartas.hu e-mail címre várjuk.

Elérhetőség:

 +36 70 362 5830⁠

Referenciáinkat az alábbi linken találod:

Családi Manufaktúránkról bővebb információt az alábbi linken találsz:

Szauna wellness spa

Ön megálmodja, mi megtervezzük és kivitelezzük akár otthonra akár szállodákba.

Himalája sószoba

Belsőépítészeti megoldások himalája só felhasználásával. Gyógyuljon a sóterápiával!

Kültéri szaunaház

Prémium kültéri szaunák, wellness szaunaházak gyártása, építése, kivitelezése.

Belsőépítészet lakberendezés

Exkluzív belsőépítészeti tervezés és kivitelezés egy kézben.

Egyedi szauna építés

Egyedi megoldások igényes ügyfeleinknek a szauna építésben.

hu de en at sk cz
Kosár tartalma
0