Látványtervező, építészmérnök

loading
Állásajánlat

Gyártás előkészítő, látványtervező kiemelt bérezéssel!

  • Önéletrajz feltöltése (doc, pdf)

Küldés

Az iSauna Design Kft. látványtervező, építészmérnök kollégával bővítené csapatát!

Szeretsz csapatban dolgozni? Szereted a kihívásokat? Mi lehetőséget biztosítunk!

Az iSauna Design Kft. bővítené nemzetközi tervezői és értékesítési csapatát! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- építészeti-belsőépítészeti tervezés
- minőségi 3D látványtervek készítése
- gyártást elősegítő műszaki tervek készítése(nem kiviteli terv)
- tervekhez kapcsolódó prezentációk, árajánlatok összeállítása
- helyszíni felmérések, ügyfelekkel való egyeztetés

Elvárások:
- Grafikai szintű tapasztalatok
- Látványtervezésben szerzett tapasztalat
- Referenciák
- ArchiCad, /3D max /Lumion, Photoshop közép/magas szintű ismerete
- MS-Office ismeretek
- kreativitás, megbízhatóság
- terhelhetőség, önálló munkavégzés, csapatszellem
- B kategóriás jogosítvány

Előny:

- tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
- saját autó

Amit kínálunk:

- családias légkör, 18 éves cég
- dinamikus, fiatalos csapat
- biztos nemzetközi háttérrel rendelkező cég
- szakmai és anyagi fejlődés, változatos munkavégzés, az egyedi termékeknek köszönhetően
- kiemelkedő fizetés + jutalék
- azonnali munkakezdés

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényeddel megjelölve az alábbi e-mail címre küldheted:
balazs.csaba@szaunagyartas.hu

Referenciáinkat az alábbi linken találod:

Családi Manufaktúránkról bővebb információt az alábbi linken találsz:

Szauna wellness spa

Ön megálmodja, mi megtervezzük és kivitelezzük akár otthonra akár szállodákba.

Himalája sószoba

Belsőépítészeti megoldások himalája só felhasználásával. Gyógyuljon a sóterápiával!

Kültéri szaunaház

Prémium kültéri szaunák, wellness szaunaházak gyártása, építése, kivitelezése.

Belsőépítészet lakberendezés

Exkluzív belsőépítészeti tervezés és kivitelezés egy kézben.

Egyedi szauna építés

Egyedi megoldások igényes ügyfeleinknek a szauna építésben.

hu de en at sk cz
Kosár tartalma
0